Call us toll free: +1 800 789 50 12
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Hazır Rent A Car Sitesi

Araç kiralama sektöründe hizmet veren tüm firmalar tarafından kullanılabilecek bir web sitesi olan hazır rent a car sitemiz, 1 saat içerisinde kurulmaktadır. Sürekli güncellenen araç veritabanı ve sağladığı yönetimsel özellikler ile ön plana çıkan hazır araç kiralama sitemiz, mobil cihaz uyumluluğuna ve arama motorlarında seo uyumluluğuna sahiptir.

Kolay araç girişi, yetkilendirme, online araç kiralama sözleşmesi, yabancı dil seçenekleri, drop ücreti, araç rezervasyonu gibi pek çok özelliği içerisinde barındıran hazır rent a car sitesi, pek çok araç kiralama firması tarafından tercih edilmektedir.

Talep edilen ortak özelliklere göre sürekli geliştirdiğimiz hazır araç kiralama sitemiz ile işinizi internete taşıyarak kullanıcıların sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Tasarımı ve yazılımı tamamen firmamız Dörtgen Dizayn tarafından gerçekleştirilmiş olan hazır rent a car sitesi,  yazılım sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübemiz sonucu ortaya çıkmıştır.

30 günlük ücretsiz olarak açabileceğiniz demo site ile tüm özelliklerini deneyebilirsiniz.

zır fidancı web sitesi, hazır mimarlık web sitesi, hazır  sigorta web sitesi, hazır dekorasyon web sitesi


Dörtgen Dizayn Hazır Web Siteleri ile Hızlı ve Kalıcı Çözümler

10 yıllık deneyim sonucu sektörlerdeki talep ve ihtiyaçların değerlendirilmesi ile ortaya çıkan hazır web sitelerimiz ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.