Call us toll free: +1 800 789 50 12
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Hazır Eticaret Sitesi

Eticaret yazılımları konusunda  10 yıllık deneyimi bulunan firmamız Dörtgen Dizayn tarafından yazılımı gerçekleştirilen Doreticaret Hazır Eticaret Sitesi, özellikle ilk defa eticaret üzerinden ürün satışı yapmayı planlayan müşterilerimiz için öneriyoruz. Eticaret sitelerindeki paket sisteminden uzakta, bir eticaret sitesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri barındıran Doreticaret Hazır Eticaret Sitesi, size ve website kullanıcılarınıza pek çok avantaj sağlamaktadır.

Mobil cihaz uyumlu ve arama motoru optimizasyonuna uygun hazır eticaret sitemiz, tüm özellikleri ile işinizi ve satışlarınızı online ortama dökmenin en kolay yollarından biridir.  Özellikle sağladığımız  eğitimler ve satış sonrası teknik desteğimiz ile daha önce hiç eticaret sitesi kurmamış olsanız bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir.

Deneyimlerimizin bize kattığı eticaret sitelerindeki satış ve pazarlamaya yönelik bilgilerimiz ile sizlere sitenizin yayın hayatı boyunca destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Hazır Eticaret Sitelerinin yanı sıra özel tasarım eticaret tasarım ve yazılımları gerçekleştiren firmamız Dörtgen Dizayn, eticaret siteleri konusundaki her türlü talebinize yanıt verebilmektedir.

Dörtgen Dizayn Hazır Web Siteleri ile Hızlı ve Kalıcı Çözümler

10 yıllık deneyim sonucu sektörlerdeki talep ve ihtiyaçların değerlendirilmesi ile ortaya çıkan hazır web sitelerimiz ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.