Call us toll free: +1 800 789 50 12
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Hazır Emlak Sitesi

Dörtgen Dizayn tarafından tasarım ve yazılımı gerçekleştirilmiş olan Hazır Emlak Sitesi, gayrimenkul alım-satım-kiralama hizmetleri sağlayan firmalar için özel olarak geliştirilmiştir. Yazılım sektöründe geçirdiğimiz 10 yılın ardından, deneyimlerimiz ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda hızlı ve uygun maliyetli çözümler ortaya çıkartmak isteyen firmamız hazır emlak sitenizi 1 saat içerisinde kullanımınıza hazır hale getirmektedir.

Hızlı kurulumu,  satış sonrası teknik destek hizmeti ve uygun fiyat avantajı ile sağladığımız hazır emlak sitemiz, firmamız tarafından sürekli geliştirilmekte ve günümüz ihtiyaçlarına uygun hale getirilmektedir.  30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz demo siteniz ile tüm emlak sitesi içeriğinizi girebilir ve zaman kaybetmeden sitenizi yayına alabilirsiniz. Sizlerin hazır emlak sitesi kurmak ile uğraşmanız yerine, profesyonel olarak tasarımı ve yazılımı gerçekleştirilmiş ve sadece ilanlarınızı girerek aktif edebileceğiniz bir web sitesi kullanmanızı sağlayarak,  iş hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.


Dörtgen Dizayn Hazır Web Siteleri ile Hızlı ve Kalıcı Çözümler

10 yıllık deneyim sonucu sektörlerdeki talep ve ihtiyaçların değerlendirilmesi ile ortaya çıkan hazır web sitelerimiz ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.