Call us toll free: +1 800 789 50 12
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Hakkımızda

dörtgen dizayn

Dörtgen Dizayn olarak 10 yıldır sektörde hizmet vermekte olan firmamız, özel  kurumsal web site yazılımlarından web tabanlı programlara, özel eticaret sistemlerinden web üzerinde ihtiyacınız olan her türlü web projesini gerçekleştirebilmektedir. Web tasarım ve yazılım konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kendini sürekli geliştiren yapısı ve özellikle kişi ve firmaların ihtiyaç duyduğu web projelerini hayata geçirmeye odaklı çalışma şekli ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel tasarım ve yazılım web sitelerinin ve web projelerinin yanı sıra, sektörde sürekli karşımıza çıkan ve bizden talep edilen hazır web siteleri konusunda da en  kaliteli çözümleri üretmeyi hedefledik. Tasarım ve yazılımları tarafımızdan yapılan, sizler için hızlı ve güvenli sunucularda barındırılan, sürekli geliştirilen, yönetilebilir, mobil uyumlu ve içerik yönetimi sağlanan hazır web sitelerimiz ile kalıcı web site çözümleri üretiyoruz.

Web sitelerinin başarısı ve özellikle arama motorlarında bulunurluğun sağlanmasında güncel bir sürekliliğin gerektiğinin farkında olarak, sizlere senelerce kullanabileceğiniz, bazı durumlarda ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen, gelişime açık, kullanımı kolay, içeriği tarafınızdan güncellenebilen ve deneyimimiz ile sizlere sürekli destek olabileceğimiz sistemler sunuyoruz.

Hazır Kurumsal Web Sitesi, Hazır Eticaret Sitesi, Hazır Emlak Sitesi, Hazır Rent A Car sitesi ürünlerimiz hakkındaki sorularınız ve bunların yanı sıra tüm özel tasarım ve yazılım web sitesi ve web proje talepleriniz için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Dörtgen Dizayn Hazır Web Siteleri ile Hızlı ve Kalıcı Çözümler

10 yıllık deneyim sonucu sektörlerdeki talep ve ihtiyaçların değerlendirilmesi ile ortaya çıkan hazır web sitelerimiz ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.