Call us toll free: +1 800 789 50 12
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Hazır Eticaret Sitesi

Şub
24

Hazır Eticaret Sitesi

Doreticaret Hazır Etricaret Sitesi tüm özellikleri ve tek fiyat avantajı ile eticaret sitesi konusundaki tüm endişe, soru ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek bir internet sitesidir. Özellikle ilk defa eticaret yapmayı düşünen tüm müşterilerimize gönül rahatlığı ile önerdiğimiz, firmamız Dörtgen Dizayn tarafından yazılımı yapılmış olan, gerek satış esnasında gerekse eticaret sitemizi kullandığınız tüm süre zarfında sağladığımız sürekli teknik destek ile tüm sorunlarınıza çözüm üretebildiğimiz hazır eticaret sitemiz ile işinizi internete taşımanın en kolay yolunu sizlere sunuyoruz.
Hazır eticaret sistemlerindeki genel ve kısıtlı paket standartlarından ve özelliklerinden arındırılmış, eticaret konusunda gerekli tüm özellikleri içerisinde barındıran ve kullanım kolaylığı ile sadece ürün ve satışlarınıza odaklanmanızı sağlayan DoreTicaret Hazır Eticaret sitemiz 1 günde kurulumu gerçekleştirilerek ürün girişiniz için hazır hale getirilmektedir. Dörtgen Dizayn olarak eticaret sitenizi kullanımınız sırasında size gerekli olacak kargo ve sanal pos konularında da sizlere danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
2007 yılından beri eticaret sistemleri yazılımı yapan firmamız, sektördeki deneyimi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile, sizleri her zaman destekleyerek hizmetlerini sunmaktadır. Hazır Eticaret sitelerindeki en büyük sorunun sitenin size teslim edilerek daha önce hiç tanışık olmadığınız bir sistem ile baş başa bırakılmanızdır. Bu tip eticaret sistemlerinde, ne yazık ki daha önce bir eticaret sitesi kullanma ve yönetme geçmişiniz yok ise başarı oranı çok düşük olmaktadır. Tüm müşterilerimizin hayalleri bizimde hayalimiz olduğundan sizi başarıya ulaştırmak için deneyimlerimizden faydalanarak sizlere elimizden gelen tüm yardım ve desteği sağlamaktayız.
Hazır eticaret sitemizin ön plana çıkan başlıca özellikleri: mobil uyumlu hazır eticaret sitesi olması, seo uyumlu hazır eticaret sitesi olması, gelişmiş ürün yönetimi, gelişmiş kargo yönetimi, gelişmiş sipariş yönetimi, online ortak ödeme sistemi entegrasyonu, sanal pos entegrasyonu, hediye kuponu yönetimi, gelişmiş üye yönetimi, içerik yönetimi, dışa aktarmalar, toplu işlemler sayılabilir. Demo hazır eticaret sitemizi inceleyip deneyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve hazır eticaret sitesi al madan önce karar verirken özelliklerini kendi açınızdan test edebilirsiniz.
Dörtgen Dizayn olarak hazır eticaret sistemlerinin yanı sıra özel tasarım ve yazılım eticaret siteleri ve ortak online satış portalları konusunda da hizmet vermekteyiz.

About the Author:

Related Posts

Sorry, the comment form is closed at this time.